Rozpočet na Vaše nové schody

Vinylové Schody

Stavíte nový dům, případně rekonstruujete ten starý? Vybavujete Vaši domácnost novým nábytkem a dbáte na každý detail, tak aby vše bylo perfektní? Nezapomínejte ani na schody, v jejichž případě Vám můžeme pomoci najít to nejvhodnější řešení, se kterým budete plně spokojeni a které dokonale splní všechny Vaše představy.

Jedním z nejpopulárnějších materiálů je v poslední době vinyl. Týká se to zejména podlah, které díky vinylu vypadají tak, jakoby byly vyrobeny z nějakého přírodního materiálu. A samozřejmě svým uživatelům nabídnou i potřebnou kvalitu a jiné přednosti. Díky tomu budete s tímto materiálem, který je čím dál více využívanější, spokojeni. A právě z vinylových podlah lze udělat i schody, které tak budou působit velice příjemným dojmem a podlahy ideálně doplní.

Schody dokonale navazují na podlahu

Pokud patříte mezi lidi, kteří dbají při budování svého domova opravdu na každý detail a chtějí, aby je vybavení domácnosti řádně reprezentovalo, tak jednoznačnou volbou mohou být vinylové schody. Ty se vyznačují pěkným vzhledem a také vysokou kvalitou, jež Vás zaručeně překvapí. Schody lze navíc postavit z takového materiálu, aby ladily s podlahou, na kterou budou dokonale navazovat.

Hrany schodů navíc budou působit bez spár, neboť vinylový materiál lze při pokládce za tepla ohnout, díky čemuž je jeho položení snadnější a nakonec také lépe vypadá. O vysoce efektivní řešení se poté jedná i z toho důvodu, že na schodišti nebudou žádné přechodové lišty a to tedy plynule naváže na patro.

Vinylové schody dodají Vaší domácnosti příjemný vzhled

Ač se to tak nemusí zdát, tak  kromě dalších částí interiéru jsou i schody důležitou součástí každého vícepatrového domu. Proto by tedy měly  splňovat určité požadavky kvality a zároveň by měly působit reprezentativním dojmem v případě, že k Vám dorazí nějaká návštěva.

A právě s tímto problémem Vám můžeme pomoci prostřednictvím vinylových schodů, které stejně jako podlahy nabízejí svým uživatelům značné výhody. Nejenže jsou snadné na pokládku, ale také mají vlastnosti, jež jsou po praktické stránce velmi užitečné.

Nejenže působí přírodním a luxusní m dojmem a hrany jsou bez spár, ale také se velice snadno udržují a myjí. Navíc se jedná o materiál, který je velice příjemný na dotyk a tudíž nebudete cítit nepříjemné chladno u nohou, když po schodech a posléze po vinylové podlaze, budete chodit bosi.

Vinylové schody seženete za přijatelnou cenu

Při profesionální úpravě schodů se navíc jedná o poměrně jednoduchou záležitost a schody lze udělat tak, aby přesně vyhovovaly Vašim představám.

Konkrétní cenu poté nelze dopředu určit a záleží především na detailech objednávky a její náročnosti. Nicméně i přesto lze říci, že vinylové schody jsou cenově přijatelnou variantou, která sice nepatří mezi ty nejlevnější, ale rozhodně ani mezi nejdražší. Za dobrou cenu tak získáte luxusní schodiště, které Vás bude před Vašimi hosty důstojně reprezentovat a ve Vaší domácnosti pomůže vytvořit příjemné a pohodlné prostředí.

Je to díky tomu, že vinylový materiál dokáže velmi věrohodně imitovat klasické přírodní materiály. Ať již se jedná o dřevo, beton, dlažbu či například kámen. Navíc je v tomto případě obrovské množství dekorů, ze kterých také máte možnost vybrat si přesně takový, který bude optimálně splňovat Vaše představy a také perfektně zapadne do Vaší domácnosti.

Dlouhodobá životnost vinylových schodů

Vinylové schody se navíc mohou pyšnit dlouhodobou životností, což je stejné jako u podlah. Díky kvalitnímu materiálu a také ošetření budou totiž odolné proti jakýmkoliv vlivům, jež by mohly způsobit jejich poškození. Je tedy velice málo pravděpodobné, že by se na povrchu schodů udělala například nějaká oděrka, která by kazila celkový dojem.

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně s nosem

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně s nosem

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu, podstupně — Quick step livyn

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — rekonstrukce – stupně s nosem, podstupně: Gerflor

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu, podstupně: Gerflor

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu, podstupně — Quick step livyn

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu, podstupně — Quick step livyn

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně bez nosu, podstupně:

Právě jsme dokončili 
obložení schodiště — stupně s nosem, bez podstupňů, implementace osvětlení do stupně, — obložení schodiště vinylem Vepo dub moravia:

Právě jsme dokončili 
kompletní rekonstrukce schodiště — stupně s nosem, podstupně,kompletní krytování —  obložení schodiště vinylem Quick step:

Právě jsme dokončili 
kompletní rekonstrukce schodiště — stupně s nosem, podstupně, kompletní krytování — obložení schodiště vinylem THERMOFIX JASAN BRICK 10142-1:

…další naše realizace zde:

 

Rádi vám poradíme a schody společně naplánujeme