WINEO DESIGNLINE 600 CLICK AURELIA PROVENCE

1204 Kč/m² bez DPH
1457 Kč/m² s DPH

Odolná vinylová plovoucí podlaha pro domácí i komerční využití. Polyuretanová ochranná vrstva, široké lamely. Třída zátěže 23-32, nášlapná vrstva 0,4mm.  Rozměr: 5 x 187 x 1212 mm Balení: 1,81 m2

 

VINYLOVÉ PODLAHY WINEO

Ať už potřebujete podlahu do dětského pokoje nebo do vlhkých prostor, jako jsou kuchyně a koupelny, vinylová podlaha wineo má ty nejlepší předpoklady pro různé použití v celém domě. Její elastický povrch izoluje kročejový hluk, při chůzu je šetrná ke kloubům díky své měkkosti a zároveň je teplá a proto ideální pro obývací pokoje.Vinylové podlahy wineo jsou také dobrou volbou ve vysoce zátěžových veřejných místech, jako jsou obchody, hotely nebo na letiště. Je tomu tak díky jejich extrémní odolnosti a snadné údržbě. Díky širokému výběru podlah pro jednotlivé zátěžové třídy, splní svůj účel všude tam, kde jsou nainstalovány.

LVT Vinylové podlahy  wineo se také vyznačují snadnou instalací. Jsou ideální při rekonstrukci díky své nízké konstrukční výšce. Lamely mohou být přilepeny k podkladu, nebo položeny jako plovoucí instalace: díky inovační connect technologii, kterou nabízí jen wineo – bez lepidla, jednoduše, přehledně a rychle, dokonce i pro nezkušené kutily.

Vinylové podlahy wineo jsou nejen funkční, ale především upoutají svým dokonalým vzhledem. Různé dřevo dekory, textury kamene, exoticky rafinované a moderní, vynikají svojí autenticitou a vytvoří přesně tu správnou atmosféru, kterou hledáte ve svém obydlí. Přirozeně ve známém kvalitě wineo.

Nová kolekce německého výrobce DESIGNline 600 obsahuje 14 jedinečných dekorů dřeva a 4 dekory kamene. Tato kolekce vinylových podlah se vyznačuje zátěžovou třídou 23/32/41 díky tloušťce nášlapné vrstvy 0,4 mm. Kolekce DESIGNline 600 se vyrábí v provedení celoplošně lepeného vinylu, i v plovoucím provedení.

 

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ VÁM PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU. 2) ODPOVÍME DO 24 HODIN OD PODÁNÍ!

PODLAHA NENÍ POUZE PODLAHA

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

    Kontaktní údaje
    Detaily realizace

    Speciální přání