TARKETT ID INSPIRATION 40 MODERN OAK WHITE 24260144

500 Kč/m² bez DPH
605 Kč/m² s DPH

ID INSPIRATION 40

Odolná vinylová podlaha pro domácí i polokomerční využití. Vinylová podlaha výrobce vinylových dílců Tarkett. Rozměr: 2,2 x 200 x 1220 mm Balení: 4,15 m2

ID Inspiration 40

Luxusní vinylové dílce z kolekce Tarkett ID Inspiration 40 jsou ideálním řešením pro Váš interiér. Tyto podlahy nabízí vysokou kvalitu a pohodlí pro život každého člověka. Jejich designová flexibilita a trvanlivost z nich činí skvělou volbu pro vyzdobení domova, ale rovněž i komerčních interiérů s lehkým provozem – od hotelů, kanceláří a obchodů po domovy důchodců.

Kolekce luxusních vinylových podlah ID Inspiration 40 Vám dává kreativitu a všestrannost pro vytvoření výjimečných interiérů pomocí pečlivě vybrané řady 30 barev a vzorů, povrchových struktur a pestrých dílcových, či dlaždicových formátů.

TRVALÝ DESIGN

Tarkett navrhuje ekologicky efektivní podlahy, které minimalizují dopad na životní prostředí, přispívají k blahobytu lidí a ke konci životnosti mohou být znovu použity v jiných produktech.

POVRCHOVÁ OCHRANA PRO SKVĚLOU ODOLNOST A SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Podlahy z kolekce ID Inspiration 40 mají úpravu Tarkett TopClean XP PUR, která vytvrzuje povrch a usnadňuje čištění a údržbu. Podstatně snižuje použití vody, energie a chemických čisticích prostředků, za účelem zanechání lepší ekologické stopy a zajišťuje skvělé náklady v průběhu životního cyklu.

HLAVNÍ VÝHODY VINYLOVÝCH PODLAH TARKETT ID INSPIRATION 40

  • Vynikající odolnost proti vrypům a opotřebení povrchu.
  • Povrchová ochrana TopClean XP pro snadnější čištění a péči.
  • Dlouhotrvající odolný povrch s 15-ti letou limitovanou zárukou na použití v domácnosti a 10-ti letou limitovanou zárukou na komerční použití.

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ VÁM PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU. 2) ODPOVÍME DO 24 HODIN OD PODÁNÍ!

PODLAHA NENÍ POUZE PODLAHA

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

    Kontaktní údaje
    Detaily realizace

    Speciální přání