TARKETT ID ESSENTIAL 30 MAPLE / NATURAL 3976031

426 Kč/m² bez DPH
515 Kč/m² s DPH

Vinylová podlaha pro domácí a polokomerční využití o střední zátěžové třídě 23/31.  Vinylová podlaha výrobce vinylových dílců Tarkett. Rozměr: 2 x 152 x 914 mm Balení: 3,34 m2

ID ESSENTIAL 30

Řešení v luxusních vinylových dílcích představuje dokonalou zkušenost s designem v bytech a ve veřejných prostorech s mírnou zátěží.

Nová kolekce I.D. Essential 30 firmy Tarkett, je kompaktní heterogenní vinylová podlahovina ve čtvercích a lamelách, která patří do kategorie luxusních vinylových dílců.

Tato klasická kolekce je perfektní způsob, jak použít Vaši osobnost a kreativní schopnosti pro změnu Vašeho běžného bydlení v opravdovou zónu komfortu.
I.D. Essential 30 je rovněž ideální pro použití v lehkém provozu v obchodech, hotelech nebo domovech pro seniory, kde potřebujete podlahu, která hraje aktivní ale přitom decentní roli.

Kolekce I.D. Essential Wood nabízí autentickou a osobitou úpravu lamel, od světlé a decentní po teplou a exotickou.
Zatímco kolekce I.D. Essential Mineral bere dech svou nabídkou čtverců, které ve všech detailech vystihují přírodní krásu kamene.

Díky svému pevnému ochrannému povrchu z polyuretanu (TopClean), který usnadňuje čištění a péči o podlahu, vypadá I.D. Essential 30 velmi dobře i po delší době.
Takže si můžete být jisti, že Vaše podlaha vypadá stejně dobře i po letech používání.

  • Pevná a odolná podlahovina pro domácí a polokomerční použití
  • Autentická vyobrazení inspirovaná přírodními materiály
  • Teplý a tichý došlap
  • Povrch tvrzený vrstvou TopClean PUR pro snadné čištění

Picture of ID Essential 30

   

 

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ VÁM PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU. 2) ODPOVÍME DO 24 HODIN OD PODÁNÍ!

PODLAHA NENÍ POUZE PODLAHA

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

    Kontaktní údaje
    Detaily realizace

    Speciální přání