QUICK STEP LIVYN BALANCE GLUE PLUS DUB TRADIČNÍ ŠEDÝ BAGP40037

781 Kč/m² bez DPH
945 Kč/m² s DPH

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Odolná vinylová podlaha pro domácí i komerční využití. Zátěžová třída 33. Vinylová podlaha belgického výrobce podlahových krytin Quick Step. Rozměr: 2,5 x 194 x 1256 mm Balení: 3,655 m2 Garance: 20 let

QUICK-STEP LIVYN: LUXUSNÍ VINYLOVÉ PODLAHOVINY

Balance Glue Plus je kolekce mimořádně trvanlivých vinylových prken speciálně vyvinutých pro lepenou instalaci. Jsou výbornou volbou pro rušná prostředí s intenzivním provozem.

Quick-Step Livyn je kolekce luxusních vinylových podlah spojující přirozený vzhled a dojem dřeva či kamene se všemi praktickými přednostmi vinylových dlaždic.

  • STYLOVÉ DESIGNY

Vinylové podlahy Livyn jsou dostupné v široké škále barev a designů: „Balance“ s designem prken a „Ambient“ ve formátu dlaždic.

  • JEMNÉ, TEPLÉ A VODĚODOLNÉ

Po vinylových podlahovinách Livyn se chodí neobyčejně tiše a jsou 100% voděodolné, což z nich činí ideální podlahy do kuchyní a koupelen.

  • SNADNO SE INSTALUJÍ

Díky patentovanému systému Uniclic Multifit pro Livyn lze vaši podlahu Livyn položit kdekoli, rychle a snadno. A protože luxusní vinyl je také velmi tenký a flexibilní, může být položen dokonce i na vaši stávající podlahu.

  • KVALITA PRO ŽIVOT

Utěsněná horní vrstva s technologiemi „Scratch Guard“ a „Stain Guard“ chrání vinylové podlahy Livyn proti špíně, skvrnám a poškrábání a podlahy se díky ní snadno čistí. Na všechny podlahy Livyn je navíc poskytována 20letá záruka.

 

ZDARMA A NEZÁVAZNĚ VÁM PŘIPRAVÍME CENOVOU NABÍDKU. 2) ODPOVÍME DO 24 HODIN OD PODÁNÍ!

PODLAHA NENÍ POUZE PODLAHA

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

  Kontaktní údaje
  Detaily realizace

  Speciální přání